RMC1/20-7500FPA
MFR.Part #
RMC1/20-7500FPA
JLCPCB Part #
C7055249
Description
-55℃~+155℃ 50mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS