RMC1/4-6R65FTE
MFR.Part #
RMC1/4-6R65FTE
JLCPCB Part #
C20094452
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 6.65Ω Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS