RMC1K3323FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1K3323FTE
JLCPCB Part #
C7055940
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS