RMC1/4-4R64FTE
MFR.Part #
RMC1/4-4R64FTE
JLCPCB Part #
C6397459
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.64Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS