RN73H2ETTD1000B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD1000B25
JLCPCB Part #
C4230830
Description
100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS