RN73H2ETTD15R2F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD15R2F50
JLCPCB Part #
C3990613
Description
15.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS