RMC1/4-4304FTE
MFR.Part #
RMC1/4-4304FTE
JLCPCB Part #
C6977608
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS