RMC10-622JTH
MFR.Part #
RMC10-622JTH
JLCPCB Part #
C323707
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 6.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS