RMC1/4-3R48FTE
MFR.Part #
RMC1/4-3R48FTE
JLCPCB Part #
C7288709
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.48Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS