RMC1/8K1053DTP
MFR.Part #
RMC1/8K1053DTP
JLCPCB Part #
C20095109
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS