RMC1/4-240JTE
MFR.Part #
RMC1/4-240JTE
JLCPCB Part #
C5876587
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS