RMC1/4-243JTE
MFR.Part #
RMC1/4-243JTE
JLCPCB Part #
C20094434
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS