RMC1/4-221JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/4-221JTE
JLCPCB Part #
C20094432
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS