RGC1/10C78R7BTP
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RGC1/10C78R7BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS