RMC1/4K18R0FTE
MFR.Part #
RMC1/4K18R0FTE
JLCPCB Part #
C7288783
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS