RMC1/4-1R10FTE
MFR.Part #
RMC1/4-1R10FTE
JLCPCB Part #
C7288670
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS