RMC1/4K1581FTE
MFR.Part #
RMC1/4K1581FTE
JLCPCB Part #
C6187825
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS