RMC1/4-1824FTE
MFR.Part #
RMC1/4-1824FTE
JLCPCB Part #
C6187720
Description
-55℃~+155℃ 1.82MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS