RMC1/4-154JTE
MFR.Part #
RMC1/4-154JTE
JLCPCB Part #
C7288664
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS