RMC1/2K3573FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3573FTE
JLCPCB Part #
C20094221
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS