RMC1/32-82R5FPA
MFR.Part #
RMC1/32-82R5FPA
JLCPCB Part #
C7055442
Description
-55℃~+125℃ 30mW 82.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS