RMC1/32-84R5FPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/32-84R5FPA
JLCPCB Part #
C6654186
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 84.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS