RGC1/20C6801BPA
MFR.Part #
RGC1/20C6801BPA
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS