RMC1/32-4871FPA
MFR.Part #
RMC1/32-4871FPA
JLCPCB Part #
C7055406
Description
-55℃~+125℃ 30mW 4.87kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS