RLC50K3R00FTE
MFR.Part #
RLC50K3R00FTE
JLCPCB Part #
C2598183
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS