RMC1/32-95R3FPA
MFR.Part #
RMC1/32-95R3FPA
JLCPCB Part #
C7289603
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS