RMC1/32-47R0FPA
MFR.Part #
RMC1/32-47R0FPA
JLCPCB Part #
C5876540
Description
-55℃~+125℃ 30mW 47Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS