RMC1/32-361JPA
MFR.Part #
RMC1/32-361JPA
JLCPCB Part #
C6271106
Description
-55℃~+125℃ 30mW 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS