RMC1/32-3402FPA
MFR.Part #
RMC1/32-3402FPA
JLCPCB Part #
C6271102
Description
-55℃~+125℃ 30mW 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS