RMC1/32-3320FPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/32-3320FPA
JLCPCB Part #
C7344300
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 30mW 332Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS