RMC1/32-7503FPA
MFR.Part #
RMC1/32-7503FPA
JLCPCB Part #
C6187653
Description
-55℃~+125℃ 30mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS