RMC1/32-2553FPA
MFR.Part #
RMC1/32-2553FPA
JLCPCB Part #
C5856089
Description
-55℃~+125℃ 255kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS