RLC20K1R30JTP
MFR.Part #
RLC20K1R30JTP
JLCPCB Part #
C2597104
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS