RMC1/20-10R7FPA
MFR.Part #
RMC1/20-10R7FPA
JLCPCB Part #
C7055166
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS