RMC1/32-243FPA
MFR.Part #
RMC1/32-243FPA
JLCPCB Part #
C5726810
Description
-55℃~+125℃ 24kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS