RMC1/16SK3482FTH
MFR.Part #
RMC1/16SK3482FTH
JLCPCB Part #
C20093311
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS