RMC1/32-1243FPA
MFR.Part #
RMC1/32-1243FPA
JLCPCB Part #
C6977173
Description
-55℃~+125℃ 124kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS