RMC1/32-16R9FPA
MFR.Part #
RMC1/32-16R9FPA
JLCPCB Part #
C5726782
Description
-55℃~+125℃ 16.9Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS