RMC1/32-16R0FPA
MFR.Part #
RMC1/32-16R0FPA
JLCPCB Part #
C7289443
Description
-55℃~+125℃ 16Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS