RMC1/32-1433FPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/32-1433FPA
JLCPCB Part #
C7344253
Package
1005
Description
-55℃~+125℃ 143kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS