RGC1/10C2102FTP
MFR.Part #
RGC1/10C2102FTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS