RMC1/2K14R0FTE
MFR.Part #
RMC1/2K14R0FTE
JLCPCB Part #
C20093879
Description
-55℃~+155℃ 14Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS