RMC1/2-755JTE
MFR.Part #
RMC1/2-755JTE
JLCPCB Part #
C6270870
Description
-55℃~+155℃ 7.5MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS