RMC1/2-750JTE
MFR.Part #
RMC1/2-750JTE
JLCPCB Part #
C20093752
Description
-55℃~+155℃ 750mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS