CRGV2010F215K
MFR.Part #
CRGV2010F215K
JLCPCB Part #
C4276592
Description
-55℃~+125℃ 215kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS