73WE6R024J
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73WE6R024J
JLCPCB Part #
C1730658
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 24mΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS