RGC1/16C4530DTP
MFR.Part #
RGC1/16C4530DTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS