RMC1/2-186JTE
MFR.Part #
RMC1/2-186JTE
JLCPCB Part #
C6976908
Description
-55℃~+155℃ 18MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS