RMC1/2-155JTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/2-155JTE
JLCPCB Part #
C20093422
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS