RMC1/20-9533FPA
MFR.Part #
RMC1/20-9533FPA
JLCPCB Part #
C6397227
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS